Powstańcy Wielkopolscy Powiatu Śremskiego
100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego
ŚREMSKI PANTEON NIEPODLEGŁOŚCI
Lista Powstańców (w opracowaniu)
Brodnica  •  Dolsk  •  Kórnik  •  Książ Wielkopolski  •  Śrem  •  Cały powiat
A     B     C     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M     N     O     P     R     S     Ś     T     U     V     W     Z     Ż
Powiat Śremski - K

Kachlicki Ludwik, gmina: Śrem, Śrem (1901-po 1960)
Kaczmarek Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1884-1959)
Kaczmarek Franciszek, gmina: Śrem, Śrem (1896-po 1958)
Kaczmarek Józef, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1897-1947)
Kaczmarek Seweryn, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Kaczmarek Władysław, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1895-1976)
Kaczmarek Wojciech, gmina: Książ Wielkopolski, Jarosławki (1896-po 1974)
Kaczor Antoni, gmina: Książ Wielkopolski, (?-?)
Kaczor Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Zakrzewice (1900-1987)
Kajser Czesław, gmina: Kórnik, (?-?)
Kalisz Franciszek, gmina: Śrem, Grodzewo (1898-1983)
Kalkstein-Osłowski Adam, gmina: Śrem, Kadzewo (1892-po 1968)
Kamiński , gmina: Śrem, Psarskie (?-?)
Kamiński Czesław, gmina: Śrem, Śrem (1888-po 1957)
Kamiński Edmund, gmina: Śrem, (1901-?)
Kamiński Stefan, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Kanafa Józef, gmina: Książ Wielkopolski, Ługi (1884-1954)
Kandulski Jan, gmina: Kórnik, Bnin (1899-1976)
Kandulski Mieczysław, gmina: Kórnik, Bnin (1901-1952)
Kapturek Andrzej, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1891-1961)
Kapturek Ignacy, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1885-1970)
Kapturek Ludwik, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1898-1979)
Kapturek Tomasz, gmina: Książ Wielkopolski, Gogolewo (1894-1966)
Karłowski Tadeusz, gmina: Brodnica, Chaławy (1893-1936)
Karpiński Stefan, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1898-1982)
Kasperski Kazimierz, gmina: Śrem, Orkowo (1889-po 1961)
Kasprzak Władysława Aniela, gmina: Brodnica, Szołdry (1889-1962)
Kasztelan Jan, gmina: Śrem, Śrem (1896-1967)
Kaszubski Czesław, gmina: Śrem, Śrem (1900-1966)
Kaźmierczak Andrzej, gmina: Śrem, Żerniki (1901-po 1958)
Kaźmierczak Feliks, gmina: Kórnik, Prusinowo (1894-1919)
Kaźmierczak Ignacy, gmina: Książ Wielkopolski, Chocicza/Książ (1893-po 1968)
Kaźmierczak Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Radoszkowo (1898-1988)
Kaźmierczak Józef, gmina: Książ Wielkopolski, Kiełczynek (1883-1964)
Kaźmierczak Michał, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (?-?)
Kempiński Stanisław, gmina: Brodnica, Brodnica (1890-1966)
Kędziora Nikodem, gmina: Kórnik, Bnin (1872-1962)
Kędziora Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (1902-1980)
Kęszycki Daniel, gmina: Śrem, Błociszewo (1884-1936)
Kiełczewski Konstanty, gmina: Śrem, Zbrudzewo (1899-1982)
Kierblewski Wacław, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1869-1958)
Kierczyński Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (1890-1960)
Kil Jan, gmina: Śrem, Śrem (1902-po 1958)
Kiliński Władysław Edward, gmina: Brodnica, Brodnica (1873-1958)
Klaczyński Czesław, gmina: Śrem, Śrem (1901-2004)
Klaczyński Wincenty, gmina: Śrem, Śrem (1893-1975)
Kleczewski Franciszek, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Klemens Józef, gmina: Kórnik, Dziećmierowo (1890-1955)
Klemenski Franciszek, gmina: Dolsk, Dolsk (1897-po 1957)
Klemenski Michał, gmina: Dolsk, Dolsk (1899-1944)
Klinowski Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Mchy (1894-1979)
Kluczyński Andrzej, gmina: Brodnica, Iłówiec (1892-1967)
Kmieciak Antoni, gmina: Kórnik, Kórnik (1884-1950)
Kmieciak Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Włościejewice (1898-1963)
Knajder , gmina: Śrem, Pecna (?-?)
Knajder Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Zaborowo (1899-1974)
Kniat Walenty, gmina: Kórnik, Dziećmierowo (1860-1932)
Koch Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1894-1920)
Kociałkowski Seweryn, gmina: Kórnik, Kórnik (1888-1959)
Kociński Michał, gmina: Dolsk, Dolsk (?-?)
Kociński Walenty, gmina: Dolsk, Dolsk (?-?)
Kolendowicz Józef, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1896-1954)
Kolka , gmina: Kórnik, Pierzchno (?-?)
Kołodziej Józef, gmina: Kórnik, Kórnik (1897-po 1974)
Kołodziejczak Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, (?-?)
Kołtoniak Stefan, gmina: Brodnica, Żabno (1897-1965)
Konieczny Franciszek, gmina: Kórnik, (1871-1949)
Konieczny Maciej, gmina: Brodnica, Iłówiec (1879-po 1958)
Konieczny Stanisław, gmina: Śrem, Dąbrowa (1894-1988)
Konieczny Stanisław, gmina: Dolsk, Międzychód/Masłowo (1898-po 1957)
Konieczny Walenty, gmina: Śrem, Błociszewo (1897-1975)
Konowalczyk Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Kiełczynek (1893-po 1958)
Konszczyński Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1891-1962)
Kopankiewicz Jan, gmina: Kórnik, Kórnik (1902-1936)
Kopankiewicz Piotr, gmina: Kórnik, Kórnik (1899-1970)
Kopecki Adam, gmina: Książ Wielkopolski, Gogolewo (1900-1973)
Koprowski Jan, gmina: Kórnik, Dachowa (?-?)
Koralewski Kazimierz, gmina: Kórnik, Biernatki (?-?)
Koralewski Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1899-po 1959)
Koralewski Wojciech, gmina: Kórnik, Kórnik (1900-1950/59)
Korasiak Jan, gmina: Śrem, Śrem (1901-1974)
Korcz Jan, gmina: Kórnik, Koszuty (1889-1964)
Korcz Piotr, gmina: Kórnik, Kórnik (1898-1945)
Kosicki Walenty, gmina: Kórnik, Kórnik (?-?)
Kosmalski Władysław, gmina: Książ Wielkopolski, (?-?)
Kossowski Józef, gmina: Śrem, Pysząca (1900-po 1983)
Kostka Maciej, gmina: Śrem, Mechlin (1880-po 1957)
Kostrzewski Bolesław, gmina: Śrem, Śrem (1893-1961)
Kosz Michał, gmina: Brodnica, Sulejewo (1897-po 1958)
Koszarek Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Zaborowo (1890-1973?)
Kościański Jan, gmina: Kórnik, Kórnik (1873-1965)
Kościański Kazimierz, gmina: Kórnik, Kórnik (1903-1952)
Kościański Władysław, gmina: Kórnik, Kórnik (1901-1973)
Kościelski Czesław, gmina: Kórnik, Kórnik (1891-1952)
Kowalczyk Tomasz, gmina: Śrem, Śrem (1900/01-1919)
Kowalewski Leon, gmina: Kórnik, Konarskie (1900-1975)
Kowalewski Ludwik, gmina: Kórnik, Konarskie (1898-1964)
Kowalski Jan, gmina: Śrem, Dąbrowa (1898-po 1958)
Kozik Alfons, gmina: Śrem, Śrem (1888-1979)
Kozłowski Jan, gmina: Kórnik, Czołowo (1899-1970)
Kozłowski Stanisław, gmina: Kórnik, Błażejewo (1895-1919)
Kozłowski Teofil, gmina: Śrem, Śrem (1880-po 1958)
Krajewski Andrzej, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1891-1982)
Krajewski Bolesław, gmina: Książ Wielkopolski, Książ/Nowe Miasto (1895-1944)
Krajewski Franciszek, gmina: Śrem, Śrem (1899-1920)
Krajewski Leon, gmina: Książ Wielkopolski, Książ/Nowe Miasto (1898-1939)
Krajewski Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1896-?)
Krajewski Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (1892-1973)
Krajewski Władysław, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1898-?)
Krakowiak Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1899-1989)
Kranz Józef, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1880-1963)
Kraski Tadeusz, gmina: Kórnik, Bnin (1894-1950)
Krause Stanisław, gmina: Kórnik, Czmoń (?-?)
Kromuła Stanisław, gmina: Kórnik, Mieczewo (1899-1973)
Kropacz Tomasz, gmina: Kórnik, Konarskie (1898-1919)
Król Czesław, gmina: Kórnik, Bnin (1897-po 1968)
Król Jan, gmina: Kórnik, Borówiec (1898-1965)
Król Jan, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Król Józef, gmina: Kórnik, Bnin (1893-1980)
Król Ludwik, gmina: Książ Wielkopolski, (1899-?)
Król Wojciech, gmina: Kórnik, Kórnik (1878-1952)
Królak Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1901-po 1974)
Królikiewicz Roman, gmina: Kórnik, Kórnik (1887-1959)
Kruczyński Leon, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Kruczyński Wojciech, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1900-1980)
Kruszona Franciszek, gmina: Kórnik, Jeziory Małe (1897-1961)
Kruszona Jan, gmina: Brodnica, Żabno (1897-1953)
Kruszona Stefan, gmina: Kórnik, Kromolice (1898-po 1957)
Krzysztoporski Zygmunt, gmina: Śrem, Dobczyn (1899-1994)
Krzywański Wojciech, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Kubacki Jan, gmina: Kórnik, Budzyń? (1885-1953)
Kubacki Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Mchy (1887-1977)
Kuberacki Jan, gmina: Kórnik, Kórnik (1899-1971)
Kubiak Czesław, gmina: Dolsk, Dolsk (1901-po 1957)
Kubiak Franciszek, gmina: Śrem, Śrem (1885-po 1957)
Kubiak Jan, gmina: Dolsk, Dolsk (?-?)
Kubiak Jan, gmina: Kórnik, Konarskie (1899-1919)
Kubiak Piotr, gmina: Dolsk, Dolsk (1899-po 1958)
Kubiak Stefan, gmina: Kórnik, Runowo (1898-1974)
Kubski Jan, gmina: Dolsk, Brześnica/Dolsk (1901-1989)
Kucharski Szczepan, gmina: Kórnik, Kórnik (1886-1947)
Kuczma Wacław, gmina: Kórnik, Kórnik (1899-1920)
Kudrak Jan, gmina: Kórnik, Borówiec (?-?)
Kudrak Stefan, gmina: Kórnik, Borówiec (1901-?)
Kujawa Piotr, gmina: Kórnik, Gądki (1896-po 1958)
Kujawski Aleksander, gmina: Śrem, Śrem (1868-1944)
Kujawski Kazimierz, gmina: Śrem, Śrem (1895-1945)
Kujawski Ludwik, gmina: Śrem, Śrem (1904-1947)
Kujawski Marian, gmina: Śrem, Śrem (1896-1975)
Kujawski Wojciech, gmina: Dolsk, (?-?)
Kuliszak Stanisław, gmina: Brodnica, Przylepki (1882-1939)
Kumoś Ignacy, gmina: Śrem, Pysząca (1900-po 1958)
Kunert Józef, gmina: Kórnik, Bnin (1901-1919)
Kurczewski Piotr, gmina: Kórnik, Bnin (?-?)
Kurek , gmina: Śrem, Mórka (?-?)
Kurtkowiak Józef, gmina: Dolsk, (?-?)
Kurtkowiak Władysław, gmina: Dolsk, (?-?)
Kuźma Antoni, gmina: Kórnik, Runowo (1897-1964)
Kuźma Stefan, gmina: Kórnik, Runowo (1899-1982)
Kwaśniewski Józef, gmina: Śrem, Śrem (1899-?)
Kwieciński Kazimierz, gmina: Dolsk, Dolsk (1900-po 1960)
Kwieciński Stanisław, gmina: Dolsk, Dolsk (1902-1972)


Partnerzy





(C) Muzeum Śremskie & Stowarzyszenie Nasza Gmina, 2018-2019 All Rights Reserved
e-mail: muzeum@srem.pl

gir@ffe

zaloguj