Powstańcy Wielkopolscy Powiatu Śremskiego
100. rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego
ŚREMSKI PANTEON NIEPODLEGŁOŚCI
Lista Powstańców (w opracowaniu)
Brodnica  •  Dolsk  •  Kórnik  •  Książ Wielkopolski  •  Śrem  •  Cały powiat
A     B     C     D     E     F     G     H     I     J     K     L     Ł     M     N     O     P     R     S     Ś     T     U     V     W     Z     Ż
Powiat Śremski - S

Sadowicz Józef, gmina: Śrem, Marszewo (?-?)
Sadowski Czesław, gmina: Kórnik, Kórnik (1899-po 1957)
Sadzisz Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1901-1974)
Samelski Wojciech, gmina: Śrem, Wyrzeka (1900-po 1974)
Sarnowski Ignacy, gmina: Kórnik, (1901-1975)
Sarnowski Jan, gmina: Kórnik, Kórnik (1887-1960)
Sawarzyński Stefan, gmina: Śrem, Pysząca (1892-po 1958)
Sawicki Franciszek, gmina: Śrem, (?-?)
Schonert Kazimierz, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Serba Aleksander, gmina: Kórnik, Dziećmierowo (1896-1919)
Serba Józef, gmina: Kórnik, Bnin (1875-1939)
Serba Józef, gmina: Kórnik, Dziećmierowo (1892-1968)
Serba Stanisław, gmina: Kórnik, Bnin (1902-1974)
Serba Stanisław, gmina: Kórnik, Prusinowo (1899-1980)
Serba Wawrzyn, gmina: Kórnik, Dziećmierowo (1900-1968)
Serwatkiewicz Antoni, gmina: Kórnik, Kórnik (1877-1945)
Sękowski Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Sieg Andrzej, gmina: Śrem, Orkowo (1898-1977)
Siejak Antoni, gmina: Książ Wielkopolski, Brzóstownia (?-?)
Siejak Czesław, gmina: Książ Wielkopolski, Brzóstownia (1899-1965)
Siejek Bronisław, gmina: Śrem, Wyrzeka (1897-po 1975)
Siemiątkowski Kazimierz, gmina: Śrem, Rogalin (1903-1940)
Sika Ludwik, gmina: Śrem, Śrem (1888-1940?)
Sikora Stanisław, gmina: Brodnica, Iłówiec (1901-?)
Sikora Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (1895-1940)
Sikora Władysław, gmina: Brodnica, Żabno (1882-?)
Sikorski Edmund, gmina: Kórnik, Bnin (?-?)
Sikorski Michał, gmina: Śrem, Zbrudzewo (1889-po 1957)
Sipiński Roman, gmina: Książ Wielkopolski, Feliksowo/Śrem (1905-1994)
Siwczak Władysław, gmina: Kórnik, Gądki (1900-po 1957)
Siwek Jan, gmina: Kórnik, Bnin (1898-1972)
Siwek Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1901-?)
Skiera Aleksander, gmina: Śrem, Śrem (1900-?)
Skrzypczak Antoni, gmina: Brodnica, Brodnica (1900-?)
Skrzypczak Bolesław, gmina: Książ Wielkopolski, Włościejewki/Śrem (1873-1948)
Skrzypczak Franciszek, gmina: Śrem, Śrem (1900-po 1974)
Skrzypczak Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Chrząstowo/Dolsk (1898-1978)
Skrzypczak Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1899-1919)
Skrzypczak Leonard, gmina: Śrem, Pysząca (1900-1982)
Skrzypczak Michał, gmina: Książ Wielkopolski, Gogolewko (1899-1989)
Skrzypczak Michał, gmina: Śrem, Pysząca (?-?)
Skrzypczak Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (1893-po 1968)
Skrzypczak Walenty, gmina: Dolsk, Trąbinek (1899-1966)
Skrzypczak Wincenty, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1897-1967)
Skrzypiński Antoni, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1898-1978)
Skrzypiński Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1890-1973)
Skrzypiński Józef, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1892-1919)
Skrzypiński Michał, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1894-przed 1958)
Sławiński Bolesław, gmina: Śrem, Śrem (1902-1982)
Słoma Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Zakrzewice (1895-1964)
Słomiński Edmund, gmina: Śrem, Bodzyniewo (1897-1971)
Słomiński Józef, gmina: Śrem, Góra (1899-po 1957)
Smolarkiewicz Piotr, gmina: Kórnik, Pierzchno (1894-1968)
Smolarkiewicz Władysław, gmina: Kórnik, Pierzchno (1899-1968)
Snela Michał, gmina: Dolsk, Dolsk (1900-1986)
Sobkiewicz , gmina: Kórnik, Kórnik (?-?)
Sobkowiak Kasper, gmina: Śrem, Pysząca (?-?)
Sobociński Maksymilian, gmina: Śrem, Śrem (1891-1986)
Sobolewski Aleksander, gmina: Śrem, Śrem (1899-1938)
Sołtysiak Józef, gmina: Śrem, Luciny (1898-po 1958)
Sowiński Jan, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (?-?)
Springer Antoni, gmina: Śrem, Dąbrowa (1900-po 1958)
Sroczyński Bronislaw, gmina: Kórnik, Kórnik (?-?)
Stachowiak Ignacy, gmina: Śrem, Pysząca (1899-po 1964)
Stachowiak Karol, gmina: Śrem, Śrem (1895-1972)
Stachowiak Tomasz, gmina: Książ Wielkopolski, Mchy (1887-1970)
Stachowski Antoni, gmina: Brodnica, Iłówiec (1899-?)
Stanisławiak Andrzej, gmina: Śrem, Dobczyn (1898-po 1957)
Stanisławiak Andrzej, gmina: Dolsk, Masłowo (1898-po 1957)
Stanisławski Stanisław, gmina: Kórnik, Skrzynki (1896-1981)
Stasiński Stanisław, gmina: Kórnik, Kórnik (1900-po 1957)
Stasiński Władysław, gmina: Kórnik, Kórnik (?-?)
Staszak Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1901-1985)
Staszak Kazimierz, gmina: Książ Wielkopolski, (?-?)
Staszewski Wacław, gmina: Śrem, Śrem (1897-po 1958)
Stawińska Kazimiera, gmina: Śrem, Kadzewo (1889-po 1964)
Stefaniak Józef, gmina: Książ Wielkopolski, (?-?)
Steinitz Bolesław, gmina: Kórnik, Kórnik (1894-1971)
Steinmetz Adam, gmina: Kórnik, Kórnik (1891-1975)
Steinmetz Jan, gmina: Kórnik, Kórnik (1882-1956)
Stelmaszyk Ignacy, gmina: Śrem, Śrem (1885-1955)
Stelmaszyk Wojciech, gmina: Brodnica, Brodnica (1899-1966)
Stempa (Stępa?) Józef, gmina: Śrem, (?-?)
Stern Józef, gmina: Kórnik, Murowana Goślina (1889-1939)
Stępa Andrzej, gmina: Książ Wielkopolski, Mchy (1851-1946)
Stępa Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Mchy (1888-1969)
Stolarczyk Jan, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Stołowski Franciszek, gmina: Śrem, Śrem (1899-1981)
Strabel Leon, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1900-1978)
Stróżyk Józef, gmina: Brodnica, Szołdry (1896-po 1969)
Stróżyński Feliks, gmina: Brodnica, Brodnica (1898-1979)
Strycki Stefan, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Stypczyński Tadeusz, gmina: Kórnik, Kórnik (1897-1919)
Susicki Adam Bolesław, gmina: Śrem, Śrem (1890-po 1957)
Susicki Antoni, gmina: Śrem, Śrem (1898-po 1957)
Susicki Henryk, gmina: Śrem, Śrem (1900-1949)
Susicki Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (1901-po 1957)
Susicki Stefan, gmina: Śrem, Śrem (1894-)
Swinarski Henryk, gmina: Śrem, Mełpin (1886-1945)
Sypniewski Władysław, gmina: Dolsk, Cichowo (1880-po 1957)
Szadkowski-Rola Leonard, gmina: Kórnik, Kórnik (1881-1940)
Szafrański Józef, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szafrański Władysław, gmina: Śrem, Międzychód/Śrem (1897-1978)
Szalaty Władysław, gmina: Śrem, Śrem (1887-1972)
Szczepaniak Antoni, gmina: Śrem, Chwałkowo/Pysząca (1894-1969)
Szczepaniak Jan, gmina: Śrem, Zbrudzewo (1898-1981)
Szczepaniak Józef, gmina: Śrem, Kawcze (1903-1975)
Szczepaniak Paweł, gmina: Brodnica, Żurawiec (1873-1944)
Szczepaniak Szczepan, gmina: Śrem, Pysząca (1901-1966)
Szczepaniak Tomasz, gmina: Brodnica, Sulejewo (1889-1944)
Szczepaniak Walenty, gmina: Śrem, Kawcze (1876-1970)
Szczepaniak Walenty, gmina: Śrem, Śrem (1902-1980)
Szczepański Marcin, gmina: Książ Wielkopolski, (?-?)
Szczepański Wojciech, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1896-1965)
Szczepkowski Władysław, gmina: Śrem, Łęg (1868-1929)
Szczepski Adam, gmina: Śrem, Śrem (1898-1985)
Szczepski Marian, gmina: Śrem, Śrem (1900-1965)
Szczepski Tadeusz, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szefner Wincenty, gmina: Kórnik, Kórnik (1899-1986)
Szeląg Ignacy, gmina: Śrem, Śrem (1899-po 1957)
Szelążkiewicz Julian, gmina: Kórnik, Kórnik (1895-1962)
Szkudlarski Stanisław, gmina: Kórnik, Kórnik (1900-1948)
Szmyt Józef, gmina: Książ Wielkopolski, Mchy (1893-1970)
Sznura Kazimierz, gmina: Kórnik, Pierzchno (1898-po 1958)
Sznura Leon, gmina: Kórnik, Robakowo (1900-1919)
Sznura Piotr, gmina: Kórnik, Pierzchno (1889-1961)
Szostakiewicz Władysław, gmina: Kórnik, (1898-?)
Szóstak Stanisław, gmina: Śrem, Nochowo (1894-po 1964)
Szubert Czesław, gmina: Śrem, Śrem (1896-po 1958)
Szubert Hieronim, gmina: Śrem, Śrem (1894-1956)
Szubert Tomasz, gmina: Śrem, Śrem (1899-1962)
Szulc Antoni, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szulc Jan, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szulczewski Teodor (Teofil?), gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szuwalski Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (1900-po 1957)
Szwajkowski Stanisław, gmina: Kórnik, Kórnik (?-?)
Szwengler Edward, gmina: Dolsk, Dolsk (?-?)
Szydłowski Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Gogolewo/Śrem (1896-1977)
Szylderowicz Tadeusz, gmina: Śrem, Mechlin (1901-1983)
Szymanek Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Mchy (1899-1962)
Szymanowski Ignacy, gmina: Śrem, (?-?)
Szymański Antoni, gmina: Śrem, Nochowo (1900-po 1957)
Szymański Antoni, gmina: Śrem, Pysząca (1899-po 1972)
Szymański Franciszek, gmina: Dolsk, Dolsk (?-?)
Szymański Franciszek, gmina: Kórnik, Kamionki (1899-1919)
Szymański Henryk, gmina: Dolsk, Dolsk (1896-po 1961)
Szymański Jan, gmina: Dolsk, Dolsk (1894-po 1960)
Szymański Józef I, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szymański Józef II, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szymański Ludwik, gmina: Śrem, Śrem (1897-po 1957)
Szymański Piotr, gmina: Dolsk, Dolsk (?-?)
Szymański Roman, gmina: Śrem, Śrem (1896-po 1971)
Szymański Seweryn, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szymański Stanisław, gmina: Śrem, Śrem (?-po 1957)
Szymczak Piotr, gmina: Kórnik, Bnin (1894-po 1968)
Szymczak Stanisław, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1892-1919)
Szymendera Antoni, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1903-1962)
Szymendera Stanisław, gmina: Dolsk, Kotowo (1890-1923)
Szymkowiak Ludwik, gmina: Książ Wielkopolski, Chrząstowo (1897-1981)
Szymkowski Wincenty, gmina: Kórnik, Bnin (1896-1972)
Szynalski Wincenty, gmina: Książ Wielkopolski, Chwałkowo (1890-1969)
Szypura Ignacy, gmina: Książ Wielkopolski, Świączyń (1897-1977)
Szyszka Franciszek, gmina: Książ Wielkopolski, Książ (1878-1963)
Szyszka Tomasz, gmina: Śrem, Śrem (?-?)
Szyszka Władysław, gmina: Śrem, Śrem (1888-?)


Partnerzy





(C) Muzeum Śremskie & Stowarzyszenie Nasza Gmina, 2018-2019 All Rights Reserved
e-mail: muzeum@srem.pl

gir@ffe

zaloguj